Ultimele stiri

cos de cumparaturi

Produse in cos

Nu aveti produse in cos!

Joburi

Actualizat la 24 Iulie 2011

Nivel cariera

Orice nivel de cariera

Departament

Asigurari, Intermedieri Financiare

Limbi Straine

nu este obligatoriu

Judet

Bucuresti

Tip job

Full time

Zona

bucuresti

Descriere job
Descriere companie
Candidatul ideal
Responsabilitati | Beneficii
Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
Realizarea documentelor interne specifice

Salariu

RON

1.00

Locuri_de_munca

Alte job-uri din:   Asigurari, Intermedieri Financiare

atlantic net invest
1.00 RON

Pe Semaforul.ro gasesti cele mai bune oferte pentru consultant asigurari. Poti cumpara consultant asigurari de la sute de magazine online din Romania cu livrare in principalele orase Bucuresti, Brasov, Constanta, Cluj, Iasi, Ploiesti, Timisoara si oriunde in restul tarii, avand cele mai mici preturi consultant asigurari. Vezi galeria de poze consultant asigurari si afla-i caracteristicile complete. Doar aici poti gasi reduceri, discounturi sau promotii, consultant asigurari.

Atentie: linkul, pretul si specificatiile pentru consultant asigurari sunt obtinute de la magazinul atlantic net invest .Va rugam sa ne semnalati eventualele erori.

Cele mai vizitate job-uri din :   Asigurari, Intermedieri Financiare

Job oferit de:

Reduceri consultant asigurari

vezi toate produsele

informatii furnizor

Cere detalii / oferta

Oferta speciala consultant asigurari
Salariu consultant asigurari
Semaforul.ro face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din descrierea consultant asigurari. Fotografiile consultant asigurari au caracter informativ si pot sa difere de produsul real. Specificatiile pot contine erori si pot fi schimbate fara instiintare prealabila de catre atlantic net invest. Puteti achizitiona consultant asigurari de la magazinul atlantic net invest. Mai multe specificatii si imagini detaliate pentru consultant asigurari puteti gasi in pagina producatorului. Preturile, specificatiile si imaginile pentru consultant asigurari sunt furnizate de atlantic net invest.
Stiri consultant asigurari
Site map - categorii | Termeni si conditii | Galerie foto | Anunturi Online - Adauga anunt | Reteta mea culinara | Teme pentru altii | Ceva acolo | Turism 4 you

deschide semaforul.ro